Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Бабич Олександр Володимирович

Голова Голопристанської міської ради

Освіта

Вища, магістр державного управління, аспірант Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"

Попередня діяльність

  • 1989-1991: водій "АТП-16540"
  • 1991-1992: механік "Райагробуду"
  • 1996-2015: фізична особа - підприємець
  • З 2005 року: член політичної партії ВО "Батьківщина"
  • З 2015 року: Голопристанський міський голова

Опис повноважень

  1. Міський голова організовує роботу міської ради, її виконавчого комітету згідно з Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».
  2. Забезпечує здійснення у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, додержання Конституції та Законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.
  3. Спрямовує і координує діяльність секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконкому, керівників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів та комунальної служби міста.
  4. Сприяє здійсненню контролю за дотриманням підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування, зобов’язань щодо платежів до державного, місцевого бюджетів та позабюджетних фондів.
  5. Представляє територіальну громаду, раду, її виконавчий комітет у відносинах з державними органами, іншими органами місцевого самоврядування, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, громадянами, а також у міжнародних відносинах.

Структурні підрозділи

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше