Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

КП "Гопри-Водоканал"

photo

Опис

Комунальне підприємство створено органом місцевого самоврядування - Голопристанською міською радою на підставі рішення сесії Голопристанської міської ради від 07.04.2010 № 1137 на базі відокремленої частини комунального майна, власником якого є територіальна громада м. Гола Пристань.

Із 14 607 мешканців 1530 або 10,2 % забезпечуються питним водопостачанням із підземних джерел - артезіанських свердловин КП «Гопри – Водоканал». Підприємство здійснює свою роботу згідно ліцензії АВ № 457657 від 06.08.2010, яку було продовжено розпорядженням Херсонської обласної державної адміністрації № 410 від 09.07.2015.

Загальна довжина мереж, які обслуговує підприємство -14,6 км, у тому числі: 9,9 км - магістральних мереж діаметром труб від 50-100 мм та 4,7 км. розподільчих, вуличних, внутрішньо-квартальних та дворових мереж. Матеріал труб, в основному, сталь та чавун.

Забір води на місто виконується з 10-ти джерел.Облік води на свердловинах виконується лічильниками води.

Централізованою каналізацією забезпечена забудова центральної частини міста та окремі житлові масиви. Стічні води надходять до насосних станцій і перекачуються на тимчасові поля фільтрації. Каналізування комунально-побутових стічних вод здійснюється за допомогою 7 каналізаційно-насосних станцій, обладнаних зануреними насосами типу СМ, електричними щитами автоматичного управління і захисту. До них підключено 18,3 км напірних колекторів та 22,3 кмсамопливної каналізації, з амортизованої та аварійної 0,6 км.

На балансі КП «Гопри -Водоканал» також знаходяться тимчасові поля фільтрації площею 16 га. Поля розташовані за 3 км на захід від міста. Дозволені обсяги скиду стічних вод на поля фільтрації становлять 209,5 м³/рік. Розрахований об'єм надходження стічних вод до централізованої системи 7,0 тис. м³ /добу, до локальних систем 2,6 тис. м³/добу. максимального водопостачання.

З 2010 року підприємство займається водопостачанням, водовідведенням та очищенням стоків. Водопровідні мережі міста в основному прокладалися в 60-х роках минулого століття. Здані в експлуатацію в 1957 році, найстаріший водопровід прокладений в місті в 1956 році, який до теперішнього часу знаходиться в експлуатації.

Комунальним підприємством "Гопри-Водоканал" надаються такі послуги:

• водопостачання водовідведення та очищення стоків;
• утримання будинків споруд та прибудинкової території;
• прочищення каналізації гвдродинамічною машиною;
• збирання, очищення та розподілення води;
• обслуговування каналізаційних мереж;
• каналізування та обслуговування каналізаційних насосних станцій;
• асенізаційна очистка туалетів та вигрібних ям;
• обслуговування та експлуатація водонапірних башт та скважин.

КП "ГоприВодоканал"є єдиним технологічним виробничо-господарським комплексом водопровідних споруд із виробництва, транспортування, розподілу і реалізації води споживачам системи групового водопостачання. Цей комплекс складається з технологічних об'єктів, споруд і розподільних водопровідних мереж, пов'язаних єдиним технологічним процесом огорожі, водопідготовки, контролю якості, транспортування і подачі питної води.

Основними функціями "Гопри-Водоканала" є:

• Здійснення водопостачання населенню та промисловим підприємствам;
• Водовідведення;
• Прокладання нових комунікацій;
• Ремонт и заміна зношених мереж.

Файли

Інвестиційна програма 2021.pdf

Завантажити
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше