Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Комунальне підприємство «Міськтеплокомуненерго»

photo

Опис

Комунальне підприємство «Міськтеплокомуненерго» було створене в 1994 році для забезпечення тепловою енергією населення, підприємств, організацій та установ міста. На балансі підприємства знаходиться 4 діючих котельні загальною потужністю 9,16 Гкал/год. та 4,7 км теплових мереж у двохтрубному вимірі. Споживачами послуг централізованого теплопостачання є 22 бюджетні установи та 6 гозпрозрахункових споживачів.

Крім теплопостачання, підприємство надає послуги з поводження з побутовими відходами, утримує звалище твердих побутових відходів та міське кладовище, надає ритуальні та інші послуги.

Споживачами послуг з поводження з побутовими відходами є 5234 абонентів населення або 8712 мешканців міста, що складає 60 % від мешканців міста (приватний сектор – 3996 абонентів, 6736 чол.; багатоповерховий сектор – 1238 абонента, 1976 чол.), 34 бюджетні установи, 31 гозпрозрахункових споживачів, 109 фізичних осіб-підприємців.

Для надання послуг підприємство має 12 одиниць автотранспорту.

Середньорічна облікова чисельність працівників підприємства складає 57 чоловік.

_______________________________

До відома громадян - проєкт інвестиційної програми КП "Міськтеплокомуненерго" на 2021-2022 роки (файл, що додається нижче). Пропозиції споживачів щодо внесення змін до проєкту приймаються до 25.11.2021 за адресою: 75602, Херсонська область, м. Гола Пристань, вул. Лермонтова, 41.

Файли

Інвестпрограма_МТКЕ.pdf

Завантажити
2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше