Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до об’єктів

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг»

photo

Опис

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Голопристанської міської ради Херсонської області (далі - Центр) діє на підставі положення, затвердженого рішенням п’ятої сесії 8-го скликання Голопристанської міської ради № 185 від 26 лютого 2021 року.

Центр є комплексним закладом соціального захисту населення, структурні або відокремлені (територіальні) підрозділи якого провадять соціальну роботу та надають соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах (далі - особи/сім’ї).

Організаційно-правова форма: комунальна організація (установа, заклад). За організаційно-правовою формою центр є неприбутковою установою, основна діяльність якої здійснюється на некомерційній основі без мети отримання прибутку.

Методичний та інформаційний супровід діяльності центру забезпечує Херсонський обласний центр соціальних служб та Департамент соціального розвитку.

Центр є юридичною особою, має самостійний баланс, рахунки в органах Казначейства, печатку із своїм найменуванням, штампи та бланки.

 

Основними завданнями центру є:

 • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;
 • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для надання соціальних послуг у центрі утворено

такі структурні підрозділи (відділення):

Відділення соціальної роботи:

 • проведення соціальної роботи з особами/сім’ями, зокрема інформаційно-просвітницька;
 • соціально-профілактична робота;
 • оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку;
 • моніторинг надання соціальних послуг центром;
 • соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу;
 • соціальний патронаж осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань;
 • допомога особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (надання особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, послуг кризового та екстреного втручання, інформування, консультування, представництва інтересів; формування нетерпимого ставлення громадян до проявів домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, проведення заходів у сфері запобігання та протидії насильству.

Відділення натуральної та грошової допомоги:

 • надання натуральної та грошової допомоги (перукарські послуги, продукти харчування, предмети і засоби особистої гігієни, санітарно-гігієнічні засоби для прибирання, засоби догляду, одяг, взуття, інші предмети першої необхідності, організація харчування, тощо) особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Відділення соціальних послуг за місцем проживання:

1. Надання соціальних послуг догляду вдома:

 • допомога у веденні домашнього господарства ( покупка продуктів, товарів, медикаментів, приготування їжі, косметичне прибирання житла, оплата комунальних платежів;допомога при консервації, розпалювання печей, піднесення дров, вугілля, доставка води з колонки, дрібний ремонт одягу);
 • допомога у самообслуговуванні (вмивання, вдягання, зміна постільної білизни, миття голови);
 • допомога при пересуванні в побутових умовах;
 • навчання навичкам самообслуговування;
 • психологічна підтримка;
 • інформування.

2. Соціальний супровід особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання/перебування.

 

Директор комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Голопристанської міської ради Херсонської області: Струтинська Тетяна В’ячеславівна, 24.08.1983 року народження. Освіта вища (Херсонський економічно-правовий інститут, Спеціальність – фінанси, кваліфікація – спеціаліст з фінансів.

2021 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше