Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

18 лютого 2022 року о 10 годині у залі засідань міськвиконкому відбудуться ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ з приводу обговорення проєктів містобудівної документації

Громадські слухання
11.01.2022

Шановні жителі Голопристанської міської територіальної громади!

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєктах містобудівної документації детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність таких громадян: Безуглого С.В., Піціка В.О., Подлесного В.М., Танчика А.Ф.

Місце ознайомлення з проєктом містобудівної документації – веб-сайт Голопристанської міської ради.

Строки ознайомлення з проєктом ДПТ –
з 17 січня 2022 року до 17 лютого 2022 року включно.

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради інформує, що 18 лютого 2022 року о 10 годині у залі засідань міськвиконкому відбудуться громадські слухання з приводу обговорення проєктів містобудівної документації.

  1. «Детальний план території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Безуглому Сергію Володимировичу, площею 0,1237 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Шевченка, поруч з будинком №139-а, с. Нова Збур’ївка, Херсонської області».
  2. «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Піціку Владиславу Олександровичу, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Миру, б/н, с. Гладківка, Херсонської області».
  3. «Детальний план території частини існуючого кварталу з метою удосконалення планувальної структури,щодо впорядкування території для містобудівних потреб, з метою забудови земельної ділянки зі зміною цільового призначення земельної ділянки, власність гр. Подлесному Віктору Михайловичу, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,0881 га, за адресою: вул. Лермонтова, 3, м. Гола Пристань, Херсонської області».
  4. «Детального плану території відносно відведення земельної ділянки у власність гр. Танчику Анатолію Федоровичу, площею 0,2500 га, для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), із земель житлової та громадської забудови, за адресою: вул. Військова, б/н, с. Кардашинка, Херсонської області».

Детальніше з документацією можна ознайомитись ТУТ.

Відділ містобудування, архітектури та капітального будівництва
виконавчого комітету Голопристанської міської ради

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше