АКЦІЯ «МИЛОСЕРДЯ»

03.09.2021
У рамках проведення в області з 1 вересня по грудень 2021 року щорічної Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» просимо небайдужих працівників установ зробити добровільний внесок у розмірі одноденного заробітку для поліпшення добробуту пенсіонерів, осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, солдатських вдів та інших осіб, які вкрай потребують допомоги.
Внески приймаються на розрахунковий рахунок у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Херсонській області № UA318201720314231038301000915, код 03198111, МФО 820172. Одержувач – Департамент соціального розвитку обласної державної адміністрації, призначення платежу: акція «Милосердя».
Херсонська ОДА.