Путівки до Дитячого центру “Артек”

До відома громадян
21.08.2024

На області, де ведуться активні бойові дії, путівки до Дитячого центру “Артек” за кошти держбюджету спрямовуватимуться в першу чергу.

Уряд підтримав запропоновані Мінсоцполітики зміни механізму розподілу путівок на оздоровлення і відпочинок дітей.

Ці зміни дозволять оздоровити більше дітей, які мешкають поблизу лінії фронту.

Також розширюється перелік категорій дітей з прифронтових регіонів, які матимуть право на відпочинок в “Артеку” за кошти державного бюджету.

Детальніше — за посиланням https://www.msp.gov.ua/news/23958.html

Джерело: Міністерство соціальної політики України