Інформація батькам майбутніх першокласників

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
15.05.2023

Шановні батьки майбутніх першокласників Голопристанської міської територіальної громади!

Незважаючи на підступи ворога, збройну агресію російської федерації на території нашої Батьківщини, в 2022/2023 навчальний рік заклади освіти Голопристанської громади продовжують дистанційно надавати освітні послуги всім учням, які виявили бажання вчитися.

Віримо, що наші воїни обов’язково переможуть і ми повернемося до мирного життя у рідній Голопристанський громаді.

Вже сьогодні ми повинні думати про майбутнє дітей, їх спокій та право на освіту.

Учбові заклади Голопристанської міської ради Херсонської області розпочали набір учнів до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік.

Якщо Ви хочете бачити свою дитину розвиненою, творчою, компетентною – запрошуємо до вступу в перший клас нашого закладу.

Форма навчання буде визначена у серпні 2023 року.

Деталі читайте в інфографіках учбових закладів.