Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Як бізнесу дотримуватись прав людини? Нові освітні серіали

Освіта
14.11.2023

Як успішно вести бізнес під час війни – корисні серіали від Дія.Бізнес та Дія.Освіта.

Підприємці — основа міцної економіки. Тож, розвиток бізнесу — інвестиція в стабільне майбутнє. Зараз бізнес, орієнтований на права людини, — світовий тренд. Щоб масштабуватися та виходити на європейський ринок, треба відповідати міжнародним стандартам.

Щоб українські підприємці краще розібралися в тому, як побудувати свідомий та відповідальний бізнес створено базовий освітній серіал «Бізнес та права людини» і поглиблений «Належна обачність щодо прав людини під час війни».

У них експерти, серед яких Уповноважений Верховної Ради України Дмитро Лубінець, журналістка Лариса Денисенко та експертка з прав людини Ірина Федорович, розказують:

  • як права людини повʼязані з бізнес-діяльністю;
  • як оцінити ризики у сфері прав людини;
  • як запровадити стандарти відповідальної бізнес-поведінки;
  • як провести аналіз конфлікту та його динаміки з точки зору роботи компанії;
  • як забезпечити належну обачність в умовах збройного конфлікту.

Переглядайте базовий курс на платформі Дія.Освіта

Поглиблений — на порталі Дія.Бізнес

Освітні серіали створені Програмою розвитку ООН в Україні за підтримки Уряду Японії та у співпраці з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини й за інформаційної підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше