Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

роспропаганда намагається «розігнати» повідомлення про підготовку чергового військового наступу на Півдні України

На злобу дня
01.01.2023

🟥Застерігаємо: напередодні Нового року роспропаганда намагається «розігнати» повідомлення про підготовку чергового військового наступу на Півдні України. 

🔻 Кілька проросійських Telegram-каналів опублікували відео з колонами військової техніки рф, вишикуваних для маршу, що супроводжується підписом: «Десь на Півдні України... І так – готується». Подібні публікації повинні стати натяком на повторний наступ на південні регіони України. 

 

‼️Але ця інформація не відповідає дійсності‼️

 

❌ При детальному розборі відео встановлено час його зйомки – лютий 2022, а геолокації зйомки показала, що відео знято на території Білорусі. 

 

❌ Таким чином, пропагандист намагається «розхитати» внутрішню ситуацію в Україні та спровокувати утворення паніки серед цивільного населення. 

 

‼Застерігаємо‼️

🟠Таку діяльність пропагандиста слід розглядати виключно як спробу реалізації інформаційно-психологічної операції для утворення панічних настроїв в українському суспільстві. 

 

🇺🇦Джерело: Центр протидії дезінформації при РНБО України

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше