Інформація про стан виконання бюджету Голопристанської громади за 11 місяців 2023 року

Фінансове управління виконавчого комітету інформує
03.12.2023

Фінансове управління виконавчого комітету Голопристанської міської ради інформує: за 11 місяців поточного бюджетного року до загального фонду бюджету територіальної громади надійшло 187,0 млн грн, що становить 97,9% до плану, власних доходів загального фонду бюджету громади фактично отримано 35,6 млн грн при плані 39,5 млн грн (90,1%).

У порівнянні з відповідним періодом 2022 року спостерігається зменшення дохідної частини більше ніж вдвічі (факт 2022 року – 78,0 млн грн).

На видатки загального фонду фактично спрямовано – 91,4 млн грн, з них за рахунок коштів власних доходів профінансовано 46,5 млн грн, а за рахунок міжбюджетних трансфертів – 44,9 млн грн.