Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Інформація про стан виконання бюджету Голопристанської громади за 10 місяців поточного року

Фінансове управління виконавчого комітету інформує
03.11.2023

Фінансове управління виконавчого комітету Голопристанської міської ради інформує: за 10 місяців поточного бюджетного року до загального фонду бюджету територіальної громади надійшло 175,6 млн грн, що становить 98,2% до плану, власних доходів загального фонду бюджету громади фактично отримано 34,0 млн грн при плані 38,0 млн грн (89,7%).

У порівнянні з відповідним періодом 2022 року спостерігається зменшення дохідної частини більше ніж вдвічі (факт 2022 року – 73,3 млн грн).

На видатки загального фонду фактично спрямовано – 84,1 млн грн, з них за рахунок коштів власних доходів профінансовано 42,7 млн грн, а за рахунок міжбюджетних трансфертів – 41,4 млн грн.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше