Інформація про стан виконання бюджету Голопристанської громади за І квартал 2024 року

Фінансове управління виконавчого комітету інформує
09.04.2024

Фінансове управління виконавчого комітету Голопристанської міської ради інформує: за І квартал поточного бюджетного року до загального фонду бюджету територіальної громади надійшло 54,1 млн грн, що становить 97,1 % до плану, власних доходів загального фонду бюджету громади фактично отримано 4,5 млн грн при плані 5,6 млн грн (81,2%).

На видатки загального фонду фактично спрямовано – 20,7 млн грн, з них за рахунок коштів власних доходів профінансовано 8,4 млн грн, а за рахунок міжбюджетних трансфертів – 12,3 млн грн.