Голова громади Олександр Бабич привітав мешканців Малих Копанів із Днем села

14.10.2021

14 жовтня Малі Копані святкують День села. Населеному пункту виповнилося 235 років від дня заснування. Сюди прибув привітати сільських активістів голова громади Олександр Бабич і вручив почесні грамоти міського голови.

Також разом зі старостою Оленою Іванченко вони завітали до подружніх пар, котрі прожили у шлюбі вже 50 років і вручили квіти і подарунки "молодятам" - подружжям Шепелів, Падалків, Веретеніних, Матвієнків, Луньових, Лебедів, Андрійців, Шараєвих. Відзначили і старожилку села Нагорняк Ксенію Ісаківну, котрій цьогоріч виповнилося 90 років.