Нехай кожна дитина буде щасливою під мирним небом!

01.06.2023

Вітаємо всіх діток Голопристанської громади зі святом! А також їхніх мам, тат, бабусь і дідусів!

1 червня щороку відзначається День Захисту Дітей.

Дітей, дитинство яких проходить під звуки вибухів і тривог.

Дітей, які змушені жити далеко від рідного дому.

Цьогоріч в Україні він такий.

Діти не повинні бачити війну! Боляче, що зараз доводиться захищати дітей фізично, насправді.

Але ми віримо, що вистоїмо! Переможемо! І наші діти будуть жити у кращому світі.

Тому зараз ми об’єднуємось, донатимо, віримо в наших воїнів-захисників, ми потихеньку вибудовуємо нову свідомість та нову державу. Все заради того, щоб захистити наше майбутнє покоління, дати їм ліпше життя та віру в те, що вони спроможні створити кращу Долю свого народу.

Ми бажаємо всім діткам надійного захисту Вищих Сил та сильних Янголів-Охоронців.

Бережіть себе, бережіть свою малечу, обійміть їх і скажіть, що любите.

За нами Перемога, а за нашими дітками — краще майбутнє!

МИРУ нашим дітям та всім нам!