Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Україна запустила інформкампанію на території росії, спрямовану на повернення депортованих українських дітей

Служба у справах дітей та соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю інформує
30.09.2023

Інформаційна кампанія має назву «Знаєш – скажи!» і проводиться у межах затвердженого Володимиром Зеленським плану дій Bring Kids Back UA. Про це повідомляє сайт Президента України.

Інформкампанія покликана мотивувати людей, які проживають на території рф, протидіяти примусовій депортації українських дітей та сприяти їхньому поверненню додому.

Для цього на майданчиках телеканалу FREEДОМ, орієнтованого на російськомовних глядачів за межами України, виходитимуть інформаційні ролики, сюжети, спеціальні проєкти та рубрики. Вони роз’яснюватимуть, чому незаконна депортація дітей – це геноцид проти нашого народу, і звертатимуться до росіян та громадян інших країн із закликом протидіяти цьому злочину.

За наявності інформації про викрадення наших дітей і бажання повідомити про це Україну можна анонімно заповнити наведену електронну форму або написати у телеграм-чат «Я тут». Отримані дані будуть передані правоохоронним органам.

Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше