Плекаємо солов'їну!
Сьогодні учні та вчителі освітніх закладів Голопристанської міської територіальної громади з нагоди Дня української писемності та мови об'єднали свої зусилля з усією Україною, приєднавшись до написання Радіодиктанту національної єдності-2023.
Загальне враження від диктанту залишилося незабутнім: текст був цікавим, змістовним, описуючи реалії нашого сьогодення… Пишучи, згадували рідні домівки та стіни навчальних закладів. На душі ставало і радісно, і сумно водночас.
Ця ініціатива дозволяє нам віддати шану солов'їній, яка об'єднує нас як націю. Нехай наша спільна участь у цьому святі буде виразом нашої гордості бути українцями.
Хочеться побажати всім нам Перемоги, аби наступного року писати радіодиктант у рідному краї – звільненій та відбудованій громаді.
Все буде Україна!
![](/storage/news/galleries/202c1ad947afe728d9dcd5849e5ba06e.jpg)
![](/storage/news/galleries/c07a2a9cce9b7a81a70ed3f0b2d7f386.jpg)
![](/storage/news/galleries/60234d2f655550f959b7700b0962769b.jpg)
![](/storage/news/galleries/417fc762aea16a8a877b5773ee197565.jpg)