Діти Голопристанської громади мають змогу відпочити та оздоровитись в Івано-Франківській області

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
01.08.2023

Гарні новини: попри обтяжуючи обставини, що відбуваються в нашій державі, діти Голопристанської громади мають змогу відпочити та оздоровитись в чудовій місцевості нашої країни – в Івано-Франківщині.

Захід відбувається завдяки програмі відпочинку та оздоровленню дітей Голопристанської міської ради.

Школярі отримують в дитячому таборі позитивні емоції, нові враження, активний відпочинок, живе спілкування за яким так скучили!

Чисте гірське повітря, місцевий колорит, унікальна природа позитивно впливають і дають сил та наснаги на новий навчальний рік.