Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Нескорені діти Херсонщини

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
20.01.2024

Вихідні можна провести з користю!  13-14 січня учень 7-А класу Голопристанського ліцею №2 Єлісей ДОЛБНЯ брав участь у серії тренінгів «Нескорені діти Херсонщини. Відновлення», що проходили в бібліотеці  Хмельницького Національного Університету на базі Херсонського Технічного Університету. Разом з групою підлітків з Херсонської області Єлісей працював над створенням проєкту розбудови та відновлення нашого рідного краю.

Дружня атмосфера, підтримка та настанови тренерів, цікаві види діяльності надихали дітей (які відчули себе зовсім дорослими та важливими) до пошуків нових рішень.

Як зазначив Володимир Клюцевський, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації, під час відеозвернення: «Захист робіт продемонстрував старанність дітей і їх нестандартне мислення».

Разом до перемоги!

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше