Запрошуємо долучитися до онлайн флешмобу "Щасливі діти України"

Відділ освіти, молоді та спорту інформує
28.05.2024

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Голопристанської міської ради з нагоди святкування Дня захисту дітей запрошує долучитися до онлайн флешмобу "Щасливі діти України".

Шановні діти та батьки Голопристанської громади, попри те, що нас розкидало по різних куточках України та Європи, ми працюємо і навчаємося задля Перемоги і скорішого повернення додому.

Умови участі в онлайн флешмобі "Щасливі діти України" дуже прості: зробити фото малюнків, творчих робіт або фото дітей патріотичної тематики.

Також пропонуємо записати коротке відео, у якому учасники (діти, підлітки, дорослі) співають пісню "Діти України".

Роботи публікуйте на сторінках фейсбук з хештегом #ЩасливідітиУкраїни