Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

В Україні триває втілення інформаційної кампанії «Для дітей суспільство без бар’єрів»

Сьогодення
02.02.2022

Для створення безбар’єрного простору в Україні продовжують інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів». Над її втіленням працює проект SURGe у співпраці з Офісом Президента України, Міністерством освіти та науки України та Міністерством соціальної політики.

Мета кампанії – продемонструвати, що тільки через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своєї громади та розвиватися відповідно до своїх потреб.

У межах реалізації кампанії пропонуємо до перегляду відеоролик про важливість вчасного виявлення та підтримки родин із дітьми, що опинилися в кризовій ситуації.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше