Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

До відома ліквідаторів аварії на ЧАЕС!

Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці інформує
21.10.2021

Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради повідомляє, що Указом Президента України від 10 листопада 2006 року N 945/2006 визначено 14 грудня, як День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Відповідно до пункту 18 програми соціального захисту населення на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 27.12.2019 № 1217, передбачено надання  одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які зареєстровані у Голопристанській територіальній громаді до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у розмірі 500 грн. кожному.

Одноразова допомога виплачується за рахунок коштів міського бюджету.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на ЧАЕС необхідно звернутися до управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету міської ради за адресою м. Гола Пристань, вул. Покришева, 41, кабінет № 11 або за телефоном 2 10 76.

Одноразова матеріальна допомога ліквідаторам аварії на ЧАЕС відповідно до пункту 18 програми виплачується на підставі наступних документів:

- особистої зави;

- копії посвідчення ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС;

- копії паспорту та копії реєстраційного номеру картки платника податків;

- рахунку, відкритого у банківській установі для перерахування коштів.

Для отримання виплати необхідно надати всі зазначені документи без виключення.

 

Управління соціального захисту

населення, сім’ї та праці виконавчого

комітету міської ради

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше