Затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам при здійсненні соціальної підтримки мешканців Голопристанської міської територіальної громади

Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці інформує
14.07.2023

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради повідомляє, що з метою здійснення соціальної підтримки мешканців Голопристанської міської територіальної громади, які постраждали під час повномасштабної військової агресії російської федерації проти України затверджено Порядок виплати одноразової грошової допомоги особам при здійсненні соціальної підтримки мешканців Голопристанської міської територіальної громади, які постраждали під час повномасштабної військової агресії російської федерації проти України.

Порядок визначає механізм оформлення документів для одноразової грошової допомоги, а саме: право на призначення та отримання допомоги, перелік документів, які необхідно подати для отримання одноразової грошової допомоги та алгоритм опрацювання документів (розпорядження міського голови від 6 квітня 2023 року №40-од).

З документом можна ознайомитись за посиланням

За консультацією можна звернутися не електронну поштову скриньку Soczahust_gopry@ukr.net або gopry-va@ukr.net