Одноразова грошова допомога особам при здійсненні соціальної підтримки мешканців Голопристанської міської територіальної громади, які постраждали під час повномасштабної військової агресії російської федерації проти України

Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці інформує
30.04.2024

Управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради інформує, що відповідно до Програми соціального захисту населення на 2023-2025 роки, затвердженої наказом начальника Голопристанської міської військової адміністрації № 8 від 20 грудня 2022 року зі змінами, надається одноразова грошова допомога особам при здійсненні соціальної підтримки мешканців Голопристанської міської територіальної громади, які постраждали під час повномасштабної військової агресії російської федерації проти України, а саме:

• одноразова грошова допомога особам: мешканцям населених пунктів Голопристанської міської територіальної громади – одному з членів родини військовослужбовців (мешканців населених пунктів Голопристанської міської територіальної громади), які загинули (померли внаслідок поранення) під час безпосередньої участі у заходах, необхідних для оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у розмірі 20,0 тис. гривень.
  • одноразова грошова допомога особам, які отримали поранення, контузії, каліцтва, одержані під час захисту незалежності, суверенітету, територіальної цілісності України, безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України у розмірі 20,0 тис. гривень.

За додатковими довідками звертайтесь на пошту управління соціального захисту населення, сім’ї та праці виконавчого комітету Голопристанської міської ради Херсонської області soczahust_gopri@ukr.net

З переліком документів, які необхідні для отримання одноразової грошової допомоги, можна ознайомитись в зображеннях нижче.