Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Відеоурок «Безпечна дорога додому: особливості носіння світлоповертальних елементів»

Безпека життєдіяльності
16.11.2023

Міжнародний благодійний фонд «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП» у рамках Тижня безпеки дорожнього руху презентує нове відео «Безпечна дорога додому: особливості носіння світлоповертальних елементів». 

Відеоурок присвячений особливостям носіння світлоповертальних елементів (СПЕ) задля видимості пішоходів та велосипедистів у темний час доби. У ньому йдеться про різновиди та якісні характеристики СПЕ, рекомендації щодо їхнього використання. 

Відео «Безпечна дорога додому: особливості носіння світлоповертальних елементів» — це третя частина методичного посібника «Безпечна дорога додому», екранізацію якого Фонд розпочав цього року з метою поповнення методологічної бази для єдиних національних уроків та позакласних занять з безпеки дорожнього руху в освітніх закладах країни. Єдині національні уроки з основ безпеки дорожнього руху в освітніх закладах проходять двічі на рік у рамках Тижнів безпеки дорожнього руху з ініціативи Фонду за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Переглянути можна за посиланням

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше