Не вбивай екосистеми! Будь відповідальним!

На злобу дня
07.11.2023

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі та державі.

У більшості випадків причина виникнення пожеж в екосистемах – сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Головне управління ДСНС України у Херсонській області закликає громадян неухильно дотримуватись правил пожежної безпеки в екосистемах, а саме:

• Не спалюйте суху траву або листя на присадибних ділянках, це може перерости у неконтрольоване горіння!
  • Не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями!
  • Не розкидайте недопалки та сірники на суху підстилку!
  • Не залишайте без нагляду розпалені багаття та не дозволяйте дітям розводити вогнища;
  • Не створюйте смітники в лісових насадженнях та на прилеглих землях, тим більше не підпалюйте їх!
  • Приберіть місце погашеного вогнища, переконайтесь, що горіння відсутнє.
  • Не залишайте непогашеними багаття!
  • Не розводьте багаття у лісових масивах!
  • Не засмічуйте місце відпочинку!
  • При сильних поривах вітру відмовтесь від розпалювання вогнища!