Інструкція від ГО «Зелена альтернатива України» про електронну послугу «єВідновлення»

До відома громадян
23.05.2023

До вашої уваги ІНСТРУКЦІЯ з питань отримання грошової допомоги на ремонт пошкодженого житла: «єВідновлення», розроблена Громадською організацією «Зелена альтернатива України».

Кабінет Міністрів України в квітні цього року затвердив порядок надання державної грошової допомоги на ремонт житла, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Даний порядок передбачає надання громадянам, чиє житло було пошкоджено внаслідок збройної агресії рф, державної допомоги на поточний ремонт житла.

Починаючи з 10 травня 2023 року скористатися даною програмою можна за допомогою електронної послуги «єВідновлення».

Подробиці читайте в інфографіках.