10 матеріалів, які прокачають вашу гендерну грамотність

До відома громадян
24.01.2024

Цікавитеся питанням гендерної рівності, але не маєте часу на самостійне дослідження теми?

До вашої уваги 10 статей, які допоможуть глибше зануритися в теми рівності, ненасильницької поведінки, ролі чоловіків у протидії насильства проти жінок і дівчат:

Матеріали виготовлено у співпраці з IInternews Ukraineза підтримки UUN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.