Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
11.06.2023

Ситуація станом на 11.06.2023 (17:00) по Голопристанській громаді:

• Рівень води попри зливу в підтоплених населених пунктах знижується.
  • Так в центральній частині міста Гола Пристань, в районі багатоповерхівок рівень води з ранку знизився до 20 см.
  • Є можливість пересування між багатоквартирними будинками.
  • По вул. 1-го Травня (біля Палацу культури "Сузір'я") – рівень води залишається до 120 см.
  • Провулки Курортний, Комунальний – частково без води.
  • Рівень води по вул. 1-го Травня (в районі першого ліцею) також знизився.
  • На вулицях Берегової та Чорноморської – знизився на половину, що складає до 1 м.
  • По вулиці Полякова на підвищенній місцевості – двори без води.
  • Частково затопленими залишаються території міста в районі вулиць Висовіна, Гончарова, Комарова, Набережна та Покришева. Рівень води знизився в цій частині до 30 см.
  • Східна частина міста в районі вулиць Санаторна, Ларіонова, Лермонтова , Миколаївська, Довженка, Фіалкова рівень води знизився також до 40 см. Враховуючи те, що дана частина міста знаходиться в низині, відток води занижений у звязку із стоком вод в цей район з верхніх ділянок.
  • Район району Молодіжний та Газцеху – рівень води знизився до 40 см.
  • В селах Кардашинка та Кохани – рівень води знизився до 30 см.
  • В селах Велика та Мала Кардашинки рівень зниження води – до 30 см.
  • Критична ситуація лишається з населенням, яке перебуває у відкритій місцевості на пагорбі біля с. Кардашинка та Кохани, та потребує гуманітарної допомоги: їжі, питної води, ліків, сухих речей.
  • Повідомлення про допомогу надходять, кількість вже зменшилася.
  • Продовжується надання допомоги населенню по евакуації та гуманітарній допомзі силами волонтерів із числа громади.
  • Зв'язок в громаді майже відсутній, також електропостачання та газопостачання в підтоплених частинах громади.

ДЯКУЄМО незламним голопристанцям! ДЯКУЄМО кожному, хто витримує це жахіття та рятує від біди!