Голопристанська МВА інформує про стан в громаді

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує

Ситуація станом на 12.06.2023 (16:45) по Голопристанській громаді:

• Рівень води відступає, що дає можливість населенню пересуватися в окремих частинах міста та сел.
  • Так в місті Гола Пристань вже є проїзна частина в'їзду в місто з боку села Мала Кардашинка до вулиці Санаторна.
  • Траса Р57 до села Кохани також має проїзну можливість.
  • В місті є можливість пересуватися до центру від виїзду через вулиці Берегова та Покришева.
  • В низині ще є доволі значний рівень води в деяких частинах міста, який сягає до 1.2 м. Це зокрема: район вулиць Озерна, Чорноморська, Дм.Улянова, Парусна, 200 років, Миколаївська, Лугова, Куліка, Дніпрова, Довженка, Фіалкова, Троїцька, Набережна, Висовіна, Гончарова, пров. Жовтневий.
  • В селі Кардашинка рівень води відступає, але повернутися до своїх домоволодінь ще немає можливості.
  • Аналогічно й в селі Кохани.
  • Села Велика та Мала Кардашинки майже вже без підтоплення. Є можливість переміщення по цим населеним пунктам.

Вдячні всім, хто допомагає: волонтерам та небайдужим людям, що рятують життя!