Голопристанська МВА інформує про стан в громаді (станом на 07:00)

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
08.06.2023
  • Станом на ранок по Голопристанській громаді рівень води за ніч трохи підвищився, але в цілому стабілізувався і відмічається відток води в русло річки.
  • Евакуація здійснювалася до пізньої ночі самотужки населеням.
  • Окупаційне МЧС в ніч не здійснювало евакуацію, телефони їхні не відповідають.
  • Електропостачання відсутнє третю добу.
  • Мобільний зв'язок – дістає сигнал українських мобільних операторів.
  • Частина міста Гола Пристань залишається без води (15%). Затоплено 85% території міста.
  • Село Кохани, село Кардашинка та дачні кооперативи рівень води не збільшився, залишається на рівні минулої доби.
  • Повідомлення про евакуацію населення надходить постійно, вони розміщуються на сторінці Фейсбук ГМВА та телеграм-каналі ГМВА для інформування осіб, які здійснюють евакуацію.
  • Офіційної інформації про загиблих немає, але за інформацією населення, яке здійснювало евакуацію, то загибель людей має місце.