Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Оголошуємо про початок нової конкурсної програми для молоді від компанії SEO.UA

Оголошення
27.03.2023

🖥️Компанія "SEO.UA" - один з лідерів з просування сайтів в пошукових системах оголошує про початок 🔵КОНКУРСУ для учнів та студентів українських навчальних закладів. 🟡Цей конкурс має назву: “Ми самі творимо своє майбутнє”.

💳Переможець конкурсу отримає стипендію у розмірі 20000 гривень! 

 

🌐Наша мета: допомогти розвитку суспільно активної молоді, яка поєднуватиме в собі високу професійну компетентність, культурну ерудицію, духовність, моральність і особисту відповідальність. Вже завтра майбутнє опиниться в руках молодих людей, тому ми прагнемо допомогти їм у визначенні вектору свого розвитку, щоб наша країна мала світле майбутнє. 

 

‼️Якщо ти громадянин України, навчаєшся у українському навчальному закладі, тоді мерщій обирай тему та пиши свою конкурсну роботу. 

☝️Важливо встигнути надіслати роботу до 22.06.2023 року на електронну адресу:

📧 scholarship@seo.ua

 

📜З прикладами статей, оформленням та стилістикою можна ознайомитись в блозі компанії

 

🟢Теми для статей, та всі деталі проведення конкурсу зазначенні на сторінці гранту

 

Бажаємо успіхів у житті та наснаги у навчанні! 

Слава Україні!🇺🇦

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше