ВПО з Херсонщини в офісі ХАБу Кривого Рогу отримали гуманітарну допомогу та ряд послуг

Корисне для вимушених переселенців Голопристанської громади
15.05.2024

В Херсонському обласному гуманітарному ХАБі в Кривому Розі внутрішньо переміщені особи з Херсонщини 14 травня отримали 208 продуктових наборів, наданих Благодійною Організацією «БФ«ЛЕЛЕКИ КР», за підтримки некомерційної організації World Central Kitchen.

Додатково ВПО в офісі ХАБу також мали можливість стати на облік в службу зайнятості, як безробітні. Нагадуємо, що представником Херсонської обласної служби зайнятості в гуманітарному ХАБі надається допомога по пошуку роботи та працевлаштуванню.

В рамках підписаного Меморандуму про співпрацю Голопристанської МВА з Департаментом здоров'я Херсонської обласної адміністрації відучора на базі Херсонського обласного гуманітарного ХАБу в м.Кривий Ріг почав здійснювати прийом сімейний лікар Корнієнко Наталія Миколаївна.

Тепер в офісі ХАБу ВПО матимуть можливість додатково отримати послуги:

• ЕКГ,
  • замір цукру в крові,
  • вимірювання тиску,
  • вимірювання ваги,
  • заключення декларації,
  • зміна телефону в декларації,
  • виписка електронного рецепту по програмі «Доступні ліки»,
  • видача наявних ліків,
  • виписка електронних направлень до вузькопрофільних спеціалістів,
  • виписка електронних направлень на аналізи та обстеження тощо.

Так за 14 травня лікарем було прийнято 30 громадян із числа ВПО з Херсонщини:

• 11 звернувшимся зроблено електрокардіограму (ЕКГ),
  • 18 громадянам заміряно цукор крові,
  • заключено 14 декларацій,
  • виписано 10 електронних направлень,
  • виписано 3 електронні рецепти.
  • По потребі також сімейним лікарем та медичними працівниками видавались безкоштовно ліки.

Анонсуємо, що наступний прийом сімейного лікаря в офісі гуманітарного ХАБу в Кривому Розі відбудеться наступного вівторка (21.05.2024).

Дякуємо всім, хто разом з нами, хто допомагає долати труднощі та протягує руку допомоги!