Гуманітарний ХАБ єднає навколо

Корисне для вимушених переселенців Голопристанської громади
12.07.2024

11 липня Херсонський обласний гуманітарний офіс в м.Кривий Ріг, отримав черговий гуманітарний вантаж від Херсонського обласного гуманітарного штабу у вигляді індивідуальних гігієнічних наборів в кількості 2016 шт.

Доставку забезпечено транспортом ХОКАРС. Для розвантаження гуманітарної допомоги відгукнулися близько 30 волонтерів з числа ВПО з Херсонщини, це 26 родин, які об'єдналися в одну дружню родину й швидко, в спекотну погоду допомогли працівникам ХАБу.

Цим родинам одразу ж було видано 85 наборів. Також в ХАБі були й приємні моменти зустрічей колег та жителів Голопристанської громади.

Дякуємо всім, хто допомагає!