Херсонці люблять відпочивати у Голій Пристані
У навчальних закладах нашого обласного центру періодично проводять «дні здоров’я», коли діти із викладачами відпочивають на природі і насичуються енергією повітря і сонця, відволікаючись від нудного сидіння за столами і партами. Найчастіше їх можна зустріти саме у Голій Пристані. Так і сьогодні 99 вихованців Херсонської гімназії №6 на катері прибули помилуватися нашими краєвидами, подихати чистим повітрям, відпочити у паркових зонах набережної і на пляжі.
![](/storage/news/galleries/50dcc6799ec8e8c4eea874d787b64653.jpg)
![](/storage/news/galleries/1e10802b3f293d22c435f1fed0205c9e.jpg)
![](/storage/news/galleries/abb9e3aa9abc0710784e462abbe03865.jpg)
![](/storage/news/galleries/becdd87481170a9fcd382f32593737ff.jpg)
![](/storage/news/galleries/63be6585091b914cba90fec850ad141b.jpg)
![](/storage/news/galleries/03a2e255c0953782c93ef3bdf31b5435.jpg)
![](/storage/news/galleries/614312f1633fa802dc709bfadccde674.jpg)