Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

І знов перемога!

Події
24.01.2022

24 січня 2022 Голопристанська міська рада отримала автомобіль FORD KUGA TITANIUM для надання адміністративних послуг на території Голопристанської міської об'єднаної територіальної громади.

Ця подія стала можливою завдяки наполегливій участі виконавчого комітету Голопристанської міської ради у грантових програмах, однією з яких став проєкт UNDP Ukraine / ПРООН «Посилення стійкості громад Херсонської області» за підтримки Уряду Великобританії, що впроваджувався у партнерстві з Херсонською обласною державна адміністрацією.

Отримання такого сучасного спеціалізованого автомобіля для надання адмінпослуг – це визначна подія та перемога для голопристанської громади. Передусім, це і нові можливості для надання якісних та своєчасних адміністративних послуг мешканцям громади та реальна можливість максимально наблизити якісні публічні послуги для населення у віддалених населених пунктах, не відвідуючи ЦНАП.

Керівництво Голопристанської міської ради висловлює велику вдячність за співпрацю голові Херсонської обласної державної адміністрації Лагуті Геннадію Миколайовичу, заступнику голови Херсонської обласної державної адміністрації Кулику Павлу Миколайовичу, координатору ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в Херсонській області Есмі Умеровій та усім партнерам з ПРООН в Україні, адже наша дружня співпраця - це чудовий крок назустріч голопристанцям, а результатом стане підвищення комфортності проживання у нашій Голопристанській міській територіальній громаді та країні в цілому.

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше