Інформація за результатами проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

20.10.2021

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради повідомляє, що переможцем конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, який буде залучений для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок:

• земельна ділянка несільськогосподарського призначення (категорія земель - землі житлової та громадської забудови) площею 84 кв.м (кадастровий номер 6522310100:02:001:1504), яка розташована за адресою: вул. 1 Травня, 27-д, м. Гола Пристань, Херсонська область, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю покупця, нормативна грошова оцінка земельної ділянки – 57167,84 грн. визнано товариство з обмеженою відповідальністю «Експерт ІН» строк виконання робіт – 7 (сім) робочих днів з моменту підписання договору на проведення експертної оцінки, вартість робіт – 6500,00 грн.
  • земельна ділянка несільськогосподарського призначення (категорія земель - землі житлової та громадської забудови) площею 215 кв.м (кадастровий номер 6522385300:01:001:1248), яка розташована за адресою: вул. Набережна, 2-в, с. Стара Збур’ївка, Скадовський район, Херсонська область, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю покупця, нормативна грошова оцінка земельної ділянки – 43675,10 грн. визнано товариство з обмеженою відповідальністю «Експерт ІН» строк виконання робіт – 7 (сім) робочих днів з моменту підписання договору на проведення експертної оцінки, вартість робіт – 6500,00 грн.
  • земельна ділянка несільськогосподарського призначення (категорія земель - землі громадської забудови) площею 521 кв.м (кадастровий номер – 6522310100:01:002:0130), яка розташована за адресою: вул. 1 Травня, 39-а, м. Гола Пристань, Херсонська область, на якій розташований об’єкт нерухомого майна, що є власністю покупця, нормативна грошова оцінка земельної ділянки - 99281,76 грн. визнано товариство з обмеженою відповідальністю «Експерт ІН» строк виконання робіт – 7 (сім) робочих днів з моменту підписання договору на проведення експертної оцінки, вартість робіт – 6500,00 грн.

Мета експертної грошової оцінки – визначення вартості земельної ділянки для продажу у власність.

Замовник експертної грошової оцінки – Виконавчий комітет Голопристанської міської ради Херсонської області.

Рішення прийнято на засіданні конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності 18 жовтня 2021 року.

Відділ комунальної власності  та земельних відносин
виконавчого комітету Голопристанської міської ради