Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Олекснадр Прокудін розповів в інтервʼю “The Guardian”

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
04.03.2025

росія не припиняє спроб прорватися на правий берег Херсонщини. Штурми тривають одразу в кількох напрямках, але всі ці “місії” приречені на провал. 

Наші Захисники і Захисниці завдають ворогу значних втрат — окупанти гинуть або отримують поранення майже одразу. Навіть росіяни розуміють, що ці спроби безнадійні.

Тактика росії очевидна: вони хочуть отримати хоч клаптик землі, щоб потім на майбутніх переговорах заявляти свої права на всю Херсонщину.  Але наші військові роблять усе, щоб знищити ворога. 

Про це розповів в інтервʼю “The Guardian”.  (https://www.theguardian.com/world/2025/mar/04/russia-sending-suicidal-missions-to-win-foothold-over-dnipro-river-says-ukraine?CMP=Share_iOSApp_Other )Переклад матеріалу — тут. (https://docs.google.com/document/d/1f3HME1G1lwggdDGOW5H9NtoHrmUX5LuT/edit?usp=sharing&ouid=107212052021869683875&rtpof=true&sd=true )

Джерело: Начальник Херсонської обласної військової адміністрації О. Прокудін

2025 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше