Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Українці, які постраждали від війни, можуть отримати стипендії для безкоштовного навчання на IT-курсах

Оголошення
27.01.2024

Освітня онлайн-платформа Prometheus у партнерстві з Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) пропонує 1000 стипендій на навчання у сфері IT для українців, що постраждали від війни. Про це повідомляється на сайті проєкту.

До навчання запрошують внутрішньо переміщених осіб, українців, які втратили роботу через війну, житло яких пошкоджене внаслідок бойових дій, ветеранів та ветеранок, а також членів їхніх родин. 

Вони можуть обрати один із запропонованих курсів: 

Навчання розпочнеться у період із 5 до 14 березня поточного року. Після його завершення учасники отримають сертифікати та рекомендації щодо подальшого працевлаштування.

Для участі у програмі необхідно заповнити заявку до 31 січня 2024 року включно за цим посиланням

На електронну адресу відібраних учасників надійде лист-інструкція. Результати відбору будуть оголошені до 8 лютого.

Зазначимо, що Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – це перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 285 мільйонів доларів США, заснований за фінансування Уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше