ГОЛОПРИСТАНСЬКИЙ КАВУНОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ 2021 РОКУ

23.08.2021

З різноманітними розвагами та забавами, запальними презентаціями від старостатів Голопристанської громади, майстер-класами, виставками декоративно-ужиткового мистецтва, дегустаційними смаколиками від різних виробників з усієї Херсонщини та концертною програмою 21 серпня в Голій Пристані відбувся ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль «Український кавун – солодке диво».

Відкрив фестиваль словами привітання господар свята – міський голова Олександр БАБИЧ. Вшанували своєю увагою і вельмишановні гості: голова Херсонської обласної ради Олександр САМОЙЛЕНКО; перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій ШИБАЄВ; перший заступник голови – керівник виконавчого апарату Юрій СОБОЛЕВСЬКИЙ; радник Новокаховського міського голови Василь АКУЛЕНКО та директор Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша, депутат Херсонської обласної ради Олександр КНИГА.

Традиційно на фестивалі визначили переможців з вирощування баштанних культур.

ПЕРЕМОГУ ОТРИМАЛИ:

В номінації «Найбільший кавун»:

І місце – Олег Кісельов, м. Скадовськ (вага 37,700 кг);

ІІ місце – Олег Кісельов, м. Скадовськ (вага 36,600 кг);

ІІІ місце – Фермерське господарство «Фаворит», керівник Іван Яланський (вага 26,200 кг).

В номінації «Найбільша диня»:

І місце – Володимир Пикулін, с. Нова Збур’ївка (вага 7,100 кг);

ІІ місце – Володимир Утюжський, с. Нова Збур’ївка (вага 4,700 кг).

В номінації «Найбільший гарбуз»:

І місце – Південна державна сільськогосподарська дослідницька станція Інституту водних проблем і меліорації НААН (Національної академії аграрних наук) України (вага 13,880 кг);

ІІ місце – Малокопанівський старостинський округ Голопристанської ОТГ (вага 12,800 кг);

ІІІ місце – Великокардашинський старостинський округ Голопристанської ОТГ (вага 9,600 кг).

В номінації «Краща експозиція виставки-ярмарку сільськогосподарської продукції»:

І місце – Південна державна сільськогосподарська дослідницька станція Інституту водних проблем і меліорації НААН України;

ІІ місце – Фермерське господарство «Фаворит», керівник Іван Яланський;

ІІІ місце – Інна Крижняя, м. Херсон.

Дивували своїми презентаціями старостинські округи Голопристанської МТГ:

І місце – Новозбур’ївський старостинський округ;

ІІ місце – Гладківський та Великокардашинський старостинські округи;

ІІІ місце – Малокопанівський та Старозбурозбур’ївський старостинські округи.

В номінації «Краща виставка декоративно-ужиткового мистецтва» здобули нагороди:

за І місце – Людмила Чічкова, керівник гуртка «Умілі рученята», м. Таврійськ;

ІІ місце – Ірина Сосінович, м. Херсон;

ІІІ місце – Дмитро Белозоров, м. Миколаїв.

Переможцем цього року за найменшу вирощену баштанну культуру в номінації «Серпневе диво» став житель с. Таврійське В’ячеслав Чічіков.

Однією з родзинок цьогорічного фестивалю стало проведення нового фотоконкурсу «Голопристанський край – кавуновий рай», переможці якого були відзначені дипломами та подарунками: Дар’я Баранова, Ніколь Кожокару, Артем Кірничук, Яна Шевченко, Ольга Токаюк, Поліна Задорожня, Ольга Корнійчук, Мія Жакуліна, Анатолій Берестенніков, Олександра Біляс, Оксана Коханевич, Світлана Шевченко.

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради висловлює велику вдячність спонсорам святкування: Олегу Пантаку, Людмилі Сухоруковій, фізичній особі-підриємцю Віталію Тупікову, Івану Басарабу та депутату Голопристанської міської ради Андрію Бездворному.

Щоб відчути атмосферу фестивалю, запрошуємо переглянути світлини в альбомах:

– офіційної сторінки Голопристанскої міської ради в Фейсбуці:

Альбом «ХVIII Всеукраїнський фестиваль «УКРАЇНСЬКИЙ КАВУН – СОЛОДКЕ ДИВО»

Альбом «Переможці ХVIII фестивалю «УКРАЇНСЬКИЙ КАВУН – СОЛОДКЕ ДИВО»

– офіційного сайту: