Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Про правовий захист громадян, яких рф додала до списку «неблагонадійних»

Жителям тимчасово окупованих територій
09.01.2024

Ворог на тимчасово окупованих територіях веде активну боротьбу з українцями, які додані ним до списку «неблагонадійних». Побудована росією система управління не терпить інакодумців, тому, працюючи відповідно до злочинних принципів, вона намагається максимально швидко провести зросійщення населення.

Головними методами знищення всього українського в непідконтрольних регіонах є:

  • примусова паспортизація;
  • втягнення наших громадян у кримінальну діяльність, зокрема шпигунство, участь у бойових діях;
  • позбавлення місцевих жителів доступу до альтернативних джерел інформації тощо.

Забезпечити втілення цих та інших задумів їм допомагає фізичний примус, шантаж чи погрози. Тому, перебуваючи в умовах підвищеної небезпеки, українців змушують приймати пропозиції агресора, аби мати змогу зберегти свої життя та здоров’я.

Відсутність корисливого мотиву та взагалі доброї волі під час вимушеної співпраці з представниками окупаційного режиму дозволять уникнути кримінальної відповідальності. У такому разі дії або бездіяльність кваліфікуються відповідно до статті 40 Кримінального кодексу України. Санкції норми, яка описує об’єктивну сторону суспільно небезпечного діяння, застосовуватися не будуть.

Джерело: Міністерство юстиції України 

2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше