Конкурс на грантову стипендію від SEO.UA триває!

04.04.2023

Нагадуємо, що компанія SEO.UA з березня оголосила конкурс “Ми самі творимо своє майбутнє” для учнів та студентів українських навчальних закладів, переможець якого отримає грошову винагороду – 20000 гривень!

Що потрібно для участі:

1️⃣Написати статтю українською мовою на одну з запропонованих тем;

2️⃣Об’єм тексту – не більше 5000 символів з пробілами:

3️⃣Робота має бути унікальною (перевіряється на плагіат);

4️⃣Обов’язкові посилання на використані джерела.

Готову статтю потрібно надіслати на електронну адресу scholarship@seo.ua

В темі листа вказати “Конкурсна робота”, у самому листі – дані про автора та його місце навчання.

Робота має бути закріплена у листі у форматі Microsoft Word (.doc, .docx) або посиланням на Google Doc з поширеним доступом.

Початок конкурсу – 13.03.2023.

Листи з роботами приймаються до 22.06.2023 включно.

11.07.2023 – оголошення результатів на сторінці

11.07.2023 - 31.07.2023 – нагородження переможця. Ім’я переможця буде опубліковане за вказаним посиланням, з ним також зв’яжуться представники компанії SEO.UA.

Деякі запропоновані теми на конкурс:

🔹Діджиталізація - маленький крок для людини, великий стрибок для людства

🔸Як інформаційні технології проникають в кожну сферу діяльності

🔹Як діджиталізація вплине на твою професію

Більше тем ви зможете знайти на офіційній сторінці конкурсу

Теми можна об’єднувати в одну, кількість конкурсних робіт від одного учасника не обмежена.

Нагородження переможця відбудеться в Києві на особистій зустрічі з засновником SEO.UA.

Всі питання щодо конкурсу можна надсилати на e-mail: scholarship@seo.ua