Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Конкурс «Охорона праці очима дітей» – 2022

Фонд соціального страхування повідомляє
02.02.2022

Триває Конкурс «Охорона праці очима дітей» – 2022, який був заснований та проводиться Журналом «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, і продовжують надходити роботи до управлінь Держпраці в різних областях України.

 

А ми нагадуємо, що головною метою Конкурсу є привернення уваги суспільства, зокрема дітей та молоді, до питань охорони праці.

Для підбиття підсумків Конкурсу на регіональних рівнях роботи мають бути надіслані до Головних управлінь Держпраці не пізніше 15 лютого поточного року!

Усі подробиці можна знайти за посиланням

https://ohoronapraci.kiev.ua/article/ditacij-malunok-2021/polozenna-konkursu-ditacogo-malunka-ohorona-praci-ocima-ditejhttps://ohoronapraci.kiev.ua/.../polozenna-konkursu...

Або за телефоном

+380509193998

Редакція журналу «Охорона праці»
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше