Центром дитячої та юнацької творчості проведено конкурс «Якби тварини вміли говорити»

17.11.2021

З нагоди відзначення Всесвітнього дня захисту тварин з 07 по 29 жовтня Голопристанським міським Центром дитячої та юнацької творчості проведено міський етап обласного заочного конкурсу «Якби тварини вміли говорити».

У конкурсі взяли участь здобувачі освіти:

• Антонішена Анжеліка, Гарбар Софія, Бурлаков Георгій, Волкова Софія (ОЗО «Новозбур’ївська школа № 1»),
  • Трофімова Елизавета, Німич Анна (ОЗО Новозбур’ївський ЗБДО),
  • Миргородська Крістіна, Ілюхін Максим (філія ОЗО Новозбур’ївський ЗБДО),
  • Левковська Валерія, Ніколенко Микита (Гладківська ЗОШ),
  • Щурова Діана, Плотник Олексій, Пишненко Матвєй, Федорчук Олександр, Олійник Віта, Майборода Марія (Таврійська ЗОШ).

Діти в своїх роботах проявили любов та турботу до тварин, висвітлили проблеми безпритульних тварин, надали досліди поводження з тваринами в різних країнах світу та як спілкування дітей впливає на їх розвиток.

В буклетах учасники конкурсу описали різні «цікавинки» про життя та поведінку тваринок, як доглядати за улюбленцями під час карантину.

Усі роботи направлені до комунального закладу «Мала академія наук» учнівської молоді Херсонської обласної ради.

Олена КРІСАНОВА