Громадський контроль активних українців є потужним і дієвим способом протидії та попередження корупції

Голопристанська міська ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ інформує
27.09.2024

У межах комунікаційної кампанії Національне агентство з питань запобігання корупції, спрямованої на підвищення обізнаності українців про ефективні інструменти громадського контролю, пропонуємо для перегляду анімований ролик, підготовлений НАЗК.

На кожному відеоролику та макеті відображається QR-код, що веде до навчальних матеріалів на ресурсах НАЗК, де можна отримати додаткові знання з теми. Матеріали мають просвітницький характер і роз’яснюють механізми, які дають змогу кожному громадянину долучитися до моніторингу, контролю та участі в прийнятті владою рішень на загальнонаціональному та місцевому рівнях.