Відбулися змагання «Козацький край - 2021»

26.08.2021

До ювілею Незалежності в м. Олешки відбулася відкрита першість Херсонського району з веслування на байдарках і каное «Козацький край - 2021». У змаганнях взяли участь веслувальники Херсона, Одеси, Миколаєва, Олешок та Голої Пристані. Спортсмени змагалися у трьох вікових групах на довгих дистанціях – 5000 м, 3000 м, 1500 м.

Веслувальники з Голої Пристані вибороли 2 золоті та 2 срібні нагороди. На дистанції 1500 м серед юнаків та дівчат 2009-2010 р.н. Тамазликарь Олександр посів І місце, а Мякота Серафим став другим, Боков Артем здобув четверте місце, Григоркін Марк – шосте з-поміж 42 учасників цього заїзду. Серед дівчат Сидоренко Олександра посіла ІІ місце у цій же віковій групі на дистанції 1500 м.

Серед старшої вікової групи 2005-2006 р.н. на дистанції 5000 м Гордов Богдан виборов І місце, Сухов Кирил – четверте. Призери та переможці змагань були нагороджені цінними подарунками, медалями, грамотами.

Анатолій ТЕЛЕНИК, тренер з веслування.