Комунікаційні меседжі щодо висвітлення тематики деокупації та реінтеграції території АР Крим та всіх ТОТ
З огляду на справедливі очікування українців щодо якнайшвидшої деокупації тимчасово окупованих територій, в тому числі півострова Автономної Республіки Крим, та актуалізацію теми Криму у суспільно-політичному дискурсі, створені матеріали (представлені в інфографіках) покликані мінімізувати дезінформацію, маніпуляцію та інші шкідливі для Української держави впливи.
З метою привернути увагу суспільства до теми окупованого Криму та інших тимчасово окупованих територій (далі – ТОТ), розповісти про спротив громадян України на окупованих територіях українських областей та Криму, показати зв’язок материка та півострова, інших ТОТ з вільною Україною – впродовж 2024 року проводитиметься інформаційна кампанія «СПРОТИВ ТРИВАЄ».
![](/storage/news/galleries/414f99c91eb04feb084ca78ceac07293.jpg)
![](/storage/news/galleries/147ec053275518e1161d5dcc3d3c225e.jpg)
![](/storage/news/galleries/d3f1171996f3291db537cacebaea3b23.jpg)
![](/storage/news/galleries/2117415cabb7bf034e449164b3552486.jpg)
![](/storage/news/galleries/232a775bf187198e15f6f6fb3ff60204.jpg)
![](/storage/news/galleries/8d7f10f68cdf8b691e9a00ce362b876d.jpg)
![](/storage/news/galleries/3ef508648f9ea4b9b91148ded5d562f4.jpg)
![](/storage/news/galleries/3bafbc3b2c239fe38478afef0087ff06.jpg)
![](/storage/news/galleries/ef7d2c0ec1edb4ff40706fce87b65030.jpg)
![](/storage/news/galleries/ec6cfbd4bcbb7c4b2cc75246cda5287b.jpg)