Учні Голопристанщини взяли участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно! 2024»
В дистанційному режимі у Голопристанському ліцеї №2 пройшов шкільний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість — тобі, Україно! 2024»
Беручи участь у заході, учні проявили цілеспрямованість, сміливість, самостійність, креативність, стійкий інтерес до обраного напряму творчості.
Існує думка, що безталанних дітей не буває. Все залежить від того, в яких умовах вони зростають, виховуються, наскільки уважні до дитячих здібностей батьки й вчителі.
Дякуємо ліцеїстам та їх батькам за яскраві роботи та бажаємо подальших творчих звершень у галузі науково-технічної творчості.
![](/storage/news/galleries/55f784da94a74545fd9c842feb33747b.jpg)
![](/storage/news/galleries/fef6b27f8004afefe44c0b3f4f034896.jpg)
![](/storage/news/galleries/53bd0b61c8725509af2fec499f9f539e.jpg)