Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

росіяни стверджують, що в Україні на 47% виростуть тарифи на електроенергію. Це – маніпуляція!

На злобу дня
10.01.2023

російські ЗМІ та так звані Z-канали пишуть, ніби українці «отримали новорічний подарунок від влади» – збільшення тарифів на електрику на 10%, а до 1 липня 2023-го збільшення вартості становитиме вже 47%.  

 

Це – чергова маніпуляція пропагандистів. Хоча тарифи на електрику з 1 січня 2023 року справді зросли на 10%, підвищення торкнеться лише непобутових споживачів, зазначили журналісти фактчекінгового проєкту StopFake.

 

Рішення про підвищення тарифів на електроенергію ухвалила 21 грудня 2022 року Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг. Причина – безперервні російські обстріли української енергетичної інфраструктури. 

 

Кошти від підвищення тарифів підуть на аварійне відновлення пошкоджених об’єктів електроенергетики та створення аварійного запасу обладнання, а також на закупівлю необхідних для цього товарів та послуг.

 

☝️Натомість ціна електроенергії для побутових споживачів залишається на нинішньому рівні. 

 

Ба більше, у серпні 2022-го ВРУ ухвалила закон який забороняє підвищення для всіх категорій споживачів тарифів на послуги з розподілу природного газу, постачання теплової енергії і гарячої води протягом воєнного стану.

 

🇺🇦Джерело: Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше