Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Обережно! Вибухонебезпечні предмети

Безпека життєдіяльності
14.11.2023

Херсонщина залишається одною з найзамінованіших областей нашої країни. 

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали та скалічили вже безліч людських життів. 

Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту приймання металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості беруть до рук вибухонебезпечний предмет.

Натрапити на небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: у парку, на узбіччі дороги у старому окопі, на свіжозораному полі, на власному городі й навіть на вулицях міст.

Слід пам’ятати, що розмінуванням, знешкодженням або знищенням вибухонебезпечних предметів займаються тільки підготовлені фахівці-сапери, допущені до цього виду робіт.

Отже, щоб вберегти своє життя ні в якому разі не можна робити самостійно жодних маніпуляцій зі знахідками або підозрілими предметами, що можуть виявитися вибуховими пристроями!

2023 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше